„ЦЕРАТИЦИТ България“ АД – Габрово” CERATIZIT от Групата Планзее е високо технологична инженерингова група специализирана в няколко области на инструменталното производство и различни видове твърди сплави. С над 8000 служители в 34 производствени обекта и търговска мрежа от над 70 клона, Групата е глобален лидер в карбидната индустрия.За нашето производство в гр.Габрово, търсим да назначим мотивиран и амбициозен кандидат за позицията: Контрольор, качество

КОНТРОЛЬОР КАЧЕСТВО

Основни задачи:

Основни задачи:▲ Контрол на параметри на изделията за съответствие с конструктивна и технологична документация. Визуален контрол на произведената продукция;▲ Проверка на маркировка, окомплектовка, консервация и опаковка на изделията за съответствие с инструкциите;▲ Проверка за правилното попълване на протокола от контрола на продукцията, който придружава поръчката.

Нашите изисквания:

Нашите изисквания:▲ Средно и/или висше техническо образование;▲ Умение за работа със средства за измерване се счита за предимство;▲ Организираност, сръчност, прецизност;▲ Работна дисциплина.

Компанията предлага:

Компанията предлага:▲ Атрактивен пакет от възнаграждения и придобивки - месечен бонус, допълнителни и социални придобивки, ваучери за храна, регулярно увеличение на заплатата, допълнително заплащане за нощен труд;▲ Сигурна работа в международна компания;▲ Възможност за кариерно развитие;▲ Безплатен служебен транспорт или ваучери за гориво, според фирмената политика.

В случай, че предложението представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, кандидатствайте тук с професионална автобиография.Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.Контакт ще бъде установен само с одобрените кандидати.

counter-image